Meist

OÜ Tartu Tuli asutati 2001. aastal Tartus, et eraldada tuleohutusalane äritegevus ja emaettevõtte Tartu Tuletõrjeühingu vabatahtlik tuleohutusalane tegevus. Tartu Tuletõrjeühing loodi aastal 1864.a.

OÜ Tartu Tuli põhitegevussuunad üle Eesti:

  • tuleohutuskoolituste korraldamine asutustele ja eraisikutele
  • asutuste tuleohutusdokumentatsiooni loomine ja korrashoid 
  • tuleohutuskaupade maaletoomine ning jae- ja hulgimüük
  • tuleohutuspaigaldiste kontrollimine ja hooldamine ning remont
  • korstnapühkimisteenuse osutamine (ainult Lõuna-Eestis)

OÜ Tartu Tuli osutab teenuseid eelkõige kliendi vajadusi silmas pidades, tagades iga tellimuse täitmisel seadusele vastavus, korrektsus, täpsus, hoolsus ning mõistlik hind.

OÜ Tartu Tuli kollektiiv on ~15 liikmeline. Meie esindus asub Tartus, aadressil Raua 22, kuid tegutseme tuleohutusvaldkonnas üle Eesti. Firma 2015. aasta käive oli ca. 710 000 eurot, aasta varem ca. 640 000 eurot. Meie klientideks on suuremad ja väiksemad ettevõtted ja asutused ning eraisikud. Suuremateks riigihankelepingupartneriteks võime lugeda Kaitseväge, Eesti Energia AS, Riigi Kinnisvara AS ja Tartu Ülikooli. Meie tugevuseks on kindel ja stabiilne meeskond. Staažikaim tehnik on töötanud meil üle 20 aasta, keskmine töötaja staaž tuleohutusvaldkonnas on ~7 aastat.

Kui kahtlete, kust tellida teenus või kust osta kaup, siis selles võite kindel olla, et Tartu Tulega on kindla peale minek.

OÜ Tartu Tuli - kindla peale minek!

kodulehe, e-poe, logo, seo, facebook tegemine