Tulekustuti kontroll

 

02.06.2015 uudis:

Käesolevaga selgitab Tehnilise Järelevalve Amet, et Ungari Kaubanduslitsentside Ameti Turu -ja Tehnilise Järelevalve Ameti poolt on kaubandusvõrgust ja tarbijatelt tagasi kutsustud 2007-2012.a toodetud Červinka pulberkustutid mudelinimetusega P6Če, mis on turule lastud vastavussertifikaatide nr: 660/38/2006 või 660/15/2007 ja 660/26/2011 –TLV alusel. Tegemist on Ungari turgu puudutava tagasikutsumisotsusega (siseriiklik otsus).

Tootja kinnitusel ei ole nimetatud kustuteid Eestisse tarnitud. Ungari Kaubanduslitsentside Ameti Turu -ja Tehnilise Järelevalve Ameti poolt ei ole me vaatamata korduvale pöördumisele kahjuks selles osas kinnitust saanud.

Turujärelevalve infosüsteemides RAPEX ja ICSMS antud kustuti kohta teateid ei ole.

 

Oleme valmis teid aitama probleemsete kustutite tuvastamisel. Võtke palun ühendust telefonil 5225677 või See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

  • Tulekustuti kontroll 3,90 (km-ga)
  • kustuti kontrolli hind on sama 1-12 kg kustutitele
  • kustuti kontroll maksab ühepalju ka kliendi juures teostatuna, st transpordi maksumust ei lisandu (al. 5tk) (v.a. sooduskampaaniate korral)
  • kustuti kontrolli käigus ilmnenud puudused likvideerime soodsalt
  • asutustele ja ettevõtetele, kus on rohkem tulekustuteid ja ka muid tuleohutusseadmeid, soovitame sõlmida meiega tuleohutuse haldusleping

 

kodulehe, e-poe, logo, seo, facebook tegemine